قوانین و مقررات

بازگشت

نوین وام:سامانه معرفی وام وسرمایه گذاری در سراسر

شما ضمن استفاده از این سایت موافقت خود را با شرایط و تعهد به انجام مفاد این توافق نامه به شرح زیر اعلام کرده اید

-قرارداد و توافق نامه کاربری سایت نوین وام بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران تدوین شده است

نکات اساسی در استفاده از نوین وام:

1-اشتباه و مغایرت به هنگام ثبت اطلاعات متوجه کاربر خواهد بود .

2-وبسایت تخصصی نوین وام صرفا راهنمای دریافت وام می باشد و فقط در این راستا به کاربران، خدمات ارایه می دهد.

3-کاربران انحصارا جهت پیگیری هر یک از مراحل راهنمایی در محتوای موجود در بخش های مختلف این سایت، می توانند به مراکز و اشخاص و نهادهای مربوطه مراجعه کنند.

4-سایت نوین وام در قبال هیچ یک از مراحل پیش روی شما در تمام مدت دریافت وام، از جمله موافقت ارایه تسهیلات توسط (بانک و موسسه و اشخاص...)، شرایط و مدارک مورد نیاز، دریافت، پرداخت، و نهایتا تسویه حساب وام هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

5-به هنگام مراجعه به مراکز اعطا کننده تسهیلات نسبت به هویت، صحت و سلامت آن مرکز دقت و بررسی لازم را داشته باشید، مسئولیتی از این حیث متوجه سایت نوین وام نمی باشد.

6-نوین وام در قبال محتوا، فعالیت هایا عدم فعالیت ها و آگهی که به عنوان خرید و فروش وام و انواع آگهی ها که در سایت قرار دارد، هیچ مسئولیتی نمی پذیرد. ما در معاملات واقعی میان خریداران و فروشندگان شرکت نمی کنیم. ما هیچ کنترلی روی خدماتی که در آگهی ها به آن اشاره شده، و واقعیت یا صحت مضامین نداشته و مسئولیت بررسی و تحقیق در خصوص آنها با خود کاربران است. 

در صورت گزارش آگهی مبنی بر نداشتن صحت و اعتبار توسط تیم نوین وام حذف می شود.

شرایط مشاهده و استفاده از آگهی:

1-تلاش نوین وام، نشر آگهی با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی تواند صحت آگهی ها را تضمین کند و هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال آگهی ها بر عهده نمی گیرد.

2-مسئولیت استفاده از آگهی های این سایت بر عهده شماست و نوین وام هیچ گونه تعهدی در قبال خسارت مستقیم، اتفاقی، تبعی، غیرمستقیم، و کیفری، ناشی از دسترسی و استفاده شما از این سایت ندارد.

3- نوین وام هیچ قرارداد یا تعهد یا سندی را با آگهی ها ندارد و منعقد نمی کند بنابراین نوین وام هیچ گونه مسئولیتی را درقبال هر نوع آگهی درج شده در سایت  نمی پذیرد و صرفا مطالب را نمایش می دهد.

4- نوین وام مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکسی که به این سایت ارسال می کنید یا هر گونه حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی ضروری بداند حذف نماید. 

5- مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به نوین وام که واسطه اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه های اجتماعی و باقی رسانه ها منتشر می شود با خود این افراد است. و نوین وام مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

6- استفاده کننده از نوین وام حق کپی برداری از اطلاعات آگهی دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی های ارسال شده به نوین وام را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت. و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد. 

7- قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق نامه حاکم خواهد بود. 

موارد ممنوعیت و یا محدودیت استفاده از وب سایت تخصصی نوین وام:

بدون ایجاد محدودیت در روش های برخورد در حیطه قانون و اختیارات اداره این سایت، در صورتی که به این نتیجه برسیم که کاربری مشکل ایجاد می کند یا الزامات قانونی خود را زیر پا می گذارد، به حقوق معنوی و یا قانونی شخص ثالث تجاوز می کند، یا نسبت به تعهدات خود و نفس سیاست های ما متناقض عمل می کند، می توانیم خدمات و حساب کاری وی را محدود یا به تعلیق درآوریم و یا آن را مسدود  کنیم و مضامین او را حذف کنیم. همچنین به منظور جلوگیری از ورود کاربر به سایت و دور نگه داشتن او از فضای سایت، اقدامات لازم فنی و قانونی انجام می شود. به علاوه ممکن است در شرایط مناسب و به صلاح دید خودمان اکانت های کاربرانی را که نسبت به حقوق معنوی و قانونی شخص ثالث تخطی کرده و این عمل را تکرار کنند به حالت تعلیق درآوریم و یا مسدود کنیم. لذا ضمن عقد قرارداد حاضر و عقد خارج لازم کاربر به ما وکالت یا اسقاط حق عزل اعطاء کرده تا بنا به تشخیص ما هر یک از  موارد بیان شده در بالا اعمال شود و حق هر گونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب کند.

همچنین هر گونه کپی برداری از محتوای سایت نوین وام پیگرد قانونی را به همراه خواهد داشت.

موارد مورد تعهد ثبت نام در سایت نوین وام:

1- هر عملی که کاربرد باعث شود فشار زیادی را به زیرساختار وب سایت نوین وام وارد نماید.

2- کپی، خلق مجدد، ویرایش، ساختن کارهای بدلی، توزیع کردن یا نمایش عمومی هر مضمونی (به جز برای اطلاع شما) از سایت نوین وام، بدون اینکه از پیش مجوز صریح و مکتوب نوین وام را دریافت کرده باشید، ممنوع است. 

3- ایجاد مزاحمت یا تلاش برای ایجاد مزاحمت در فعالیت سایت نوین وام، خدمات یا ابزارها یا هر گونه فعالیتی که در ارتباط با اداره کردن سایت نوین وام، خدمات یا ابزارها باشد ممنوع است.

4- شما موافقت کرده اید و تعهد داده اید که از روبات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به سایت نوین وام به هر دلیلی و یا قصدی بدون دریافت مجوز صریح و کتبی سایت نوین وام استفاده نکنید. 

5- شما موافقت کرده اید که مسئولیت تمامی معاملات و مکاتباتتان با کاربران وب سایت نوین وام به عهده خودتان است، چرا که نوین وام هیچگونه دخالتی در معاملات شما ندارد. 

عمومی:

نوین وام و وابستگان، کارمندان، مدیران، شرکا، هیچ مسئولیت قانونی و اخلاقی در قبال آگهی هایی که از طریق سایت نوین وام ارائه می شود، ندارد. 

اگر هر بندی از این توافقنامه مطابق قانون نامعتبر یا اجرا نشدنی باشد، چنین بندی باید مجدداً بررسی شده و باقی شروط و ضوابط به قوت خود باقی هستند. ما این توافق نامه را به صلاحدید خود ممکن تغییر دهیم. عدم اقدام قاننونی ما نسبت به نقض قوانین توسط شما یا سایر افراد به این معنا نیست که ما از حق خود نسبت به برخورد با نقض قوانین گذاشته ایم و عمل مغایر با قوانین با برخورد متعاقب مواجه نخواهد شد. در عین حال، ما تضمین نمی کنیم در قبال کلیه موارد نقض قوانین توافق نامه، موارد ذکر شده را اجرا کنیم. 

ممکن است در هر زمانی این توافق نامه تغییر کند یا اصلاح شود که موارد اصلاح شده در نوین وام اعلام خواهد شد. به غیر از موارد استثنایی، کلیه اصلاح ها یا موارد تغییر یافته از زمان تاریخ انتشار خود لازم الاجرا هستند. 

امن معامله کنید:

1- با کسانی معامله کنید که امکان ملاقات حضوری با آنها پیش از انجام معامله وجود داشته باشد.

2- هرگز پیش از به قطعیت رسیدن معامله هزینه ای پرداخت نکنید.

3- اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد، دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست، ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء استفاده قرار گرفته باشد. 

4- در صورت امکان، پس از معامله و هر گونه داد و ستد رسید کتبی معتبر از فروشنده دریافت کنید. 

در مواقع زیر بیشتر احتیاط کنید:

1- قیمت و شرایط معامله ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می رسد.

2- فروشنده یا خریداری که بی دلیل و به طرزی مشکوک اطلاعات حساب بانکی شما را می پرسد.

3- می خواهید مبلغ قابل توجهی به کسی که نمی شناسید، بپردازید. سعی کنید در محلی امن مانند پایگاه های پلیس یا شعب بانک قرار بگذارید.

تذکر: تکمیل مراحل ثبت نام در سایت نوین وام به منزله مطالعه و پذیرش قوانین از طرف شما خواهد بود. 

 

 

نوین وام اولین و بزرگترین مرکز معتبر معرفی وام، ضامن و سرمایه گذار در سراسر کشور است. ما به شما راهکاری هوشمند برای حل مشکلات مالی و بانکی ارائه می دهیم. 

 

دسترسی سریع

کلیه حقوق مادی و معنوی برای نوین وام محفوظ است.
Top